ОРЖИЦКАЯ РАЙОННАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

Среда, 24.04.2024, 00:21

| RSS
Главная | Дізнитись про діда і прадіда - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Замполит  
Форум » Test category » Разное, информация и события » Дізнитись про діда і прадіда (військовий шлях)
Дізнитись про діда і прадіда
ВеледарДата: Воскресенье, 12.06.2011, 00:19 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня.
У мене склалось враження що учасники цього ресурсу мають доступ до якихось архівів чи інтернет-сайтів з особистими даними солдат. Хочу просити пошукати інформацію про діда - Якимовський Борис Григорович, 1925р.н., с. Лукім"я Оржицького р-ну, і прадіда - Бутко Федір Іванович, орієнтовно 1900р.н., теж с. Лукім"я Оржицького р-ну. Вони обоє повернулись живими, щоправда дід невдовзі помер, а прадід повернувся без ноги. Свого часу батьки не розпитали, а зараз вже нема кого, а хочу знати де служили, ким, коли демобілізовані, будь яку інформацію. В сім"ї кажуть що прадід /Бутко Ф.І./ служив сапером, а дід /Якимовський Б.Г./ через порок серця не був призваний, але втік на фронт і був снайпером. Це все, тому якщо хто-небудь допоможе знайти якусь інформацію буду дуже вдячний.
З повагою, Павло.
 
ЗамполитДата: Вторник, 14.06.2011, 20:27 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Администраторы
Сообщений: 30
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня! По нашим базам ми шукаємо тільки тих, хто вибув з армії під час війни та не повернувся додому. А Вам краще звернутися до воєнкомату, там у них є данні на кожного.

http://rkka03.ucoz.ru/
 
ВеледарДата: Четверг, 23.06.2011, 13:07 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Дякую за пораду, спробую!
 
Форум » Test category » Разное, информация и события » Дізнитись про діда і прадіда (військовий шлях)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


«Война закончена лишь тогда, когда похоронен последний солдат» А.В. Суворов